הליך גישור גירושין הוא הליך שבמסגרתו יכולים בני זוג נשואים להתגרש בהסכמה, באמצעות הליך אלטרנטיבי הנערך בפני מגשר גירושין.  תחילתו של הליך גישור הגירושין הוא בשיחות משותפות ואישיות של בני הזוג עם המגשר וסופו בהסכם גירושין אשר מוגש לבית המשפט לענייני משפחה לקבלת תוקף של פסק דין מחייב.

מה אומר החוק לגבי הליך גישור גירושין?

החוק בישראל קובע כי בני זוג המעוניינים להתגרש צריכים להגיש לבית הדין או לבית המשפט לענייני משפחה בקשה ליישוב סכסוך ובמסגרתה לקיים 4 פגישות מול גורמים מטעם בתי הדין או בתי המשפט בכדי לבחון את האפשרות להתגרש בהליך חלופי, קרי לא באמצעות בתי הדין או בתי המשפט ולנסות ולהגיע לפתרון עמוק ואמיתי של הסכסוך מבלי לנהל הליך משפטי ארוך, סיזיפי וקשה.

הליך גישור גירושין

הליך גישור גירושין – כל המידע שצריך לדעת! 

הליך גישור גירושין נותן לבני הזוג את האפשרות להתגרש בצורה יפה, בצורה חברית, באמצעות הבנה, כבוד הדדי ומתוך הבנה עמוקה שעדיף להתגרש בצורה הזו מאשר באמצעות ניהול הליך משפטי. האמור מקבל משנה תוקף ככל וישנם ילדים בתא המשפחתי, שלא לומר ילדים קטנים. חשוב להבין שלהליך הגירושין ישנן השפעות ארוכות טווח, הן על התא המשפחתי המתפרק והן על חייהם ונפשותיהם של הילדים המעורבים. מתוך הבנה זו, אנו מציעים לכם את האפשרות להתגרש אחרת. בצורה שונה. להתגרש מתוך הבנה שעדיף להתגרש בצורה טובה ולא בצורה רעה. שעדיף להנמיך את גובה הלהבות ולא להלהיט את האש ולו למען הילדים. 

מהם היתרונות של גירושין באמצעות הליך גישור גירושין?

לגירושין באמצעות גישור יתרונות רבים על פני הליכים משפטיים:

הליך גישור גירושין באמצעות מגשר גירושין מוסמך

אם אתם מצויים בתחילתו של הליך גירושין, אם אתם חושבים על פרידה ופירוק התא המשפחתי אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולקבל מאיתנו פרטים נוספים ביחס להליך הגישור וליתרונות הטמונים בו על פני הליכים משפטיים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *