בכדי לדעת איך לבחור מומחה לגישור גירושין, כדאי קודם לדעת מיהו מומחה לגישור גירושין? מומחה לגישור גירושין הוא מגשר מקצועי ומנוסה, בעל השכלה משפטית, בעל תעודת מגשר מוסמך ובעל ניסיון בהובלת הליכי גישור בין בני זוג המעוניינים להתגרש בהליך חלופי ליישוב סכסוך הגירושין. מומחה לגישור גירושין יוביל אתכם למחוז חפצכם במינימום זמן ומקסימום תועלת ויעשה זאת במקצועיות וללא פשרות. 

איך לבחור מומחה לגישור גירושין

זהירות! מומחה לגישור גירושין לפניך: 

אז איך יודעים כיצד לבחור מומחה לגישור גירושין. הנה מס׳ כללי אצבע שיעזרו לכם:

  1. עיון ראשוני באתר המגשר וחיפוש אודותיו ברשת וברשתות החברתיות – ככל ויש למגשר אתר אינטרנט ודפים עסקיים ברשתות החברתיות מומלץ לקרוא ולקבל מידע אודותיו.

    לרוב באתרים וברשתות תוכלו להבין אם המגשר הוא בעל ניסיון או לא, אם הוא עוסק בגישור גירושין כתחום מרכזי או לא ותוכלו לקבל התרשמות ראשונית מקורות חייו, מהשכלתו, מהאדם שהוא, ואף תוכלו לעיין בהמלצות שונות של אנשים כלפיו.
  2. לבחון היטב את הניסיון המקצועי של המגשר – מגשר מומחה בהליכי גירושין הוא מגשר עם ניסיון מקצועי בניהול הליכי גישור והוא עושה זאת כתחום עיסוק עיקרי ומרכזי. הניסיון המקצועי של המגשר, הוא שצריך להנחות אתכם באם לבחור במגשר או לא שכן מגשר מנוסה, שבעברו מספר רב של הליכי גישור שהסתיימו בהצלחה והסדרי גישור שהוגשו לבית המשפט מעלה את הסיכוי שהליך הגישור יסתיים באופן מוצלח.
  3. השכלה – מגשר מומחה בהליכי גירושין לרוב יהיה אדם משכיל, ידען ואיש אשכולות. הוא יהיה בעל תעודת מגשר מוסמך ולעיתים הוא יהיה משפטן או עורך דין ולעיתים יחזיק בתואר אקדמי אחר או השכלה ספציפית אחרת. 
  4. מגשר שיש לכם כימיה וחיבור איתו – כאשר אתם מעוניינים לבחור מומחה לגישור גירושין רצוי לוודא מראש שהוא אדם שיש לכם כימיה וחיבור אישי איתו. בפני המגשר אתם עתידים להיפתח ורצוי שתרגישו בנוח איתו. לרוב האינסטינקט הראשוני שלכם ינחה אתכם וידע לומר לכם אם החיבור קיים או לא.
  5. המלצות – כאשר מעוניינים לבחור מומחה לגישור גירושין מומלץ לקרוא מה שאנשים כותבים עליו ברשתות. בגוגל, בפייסבוק, באינסטגרם, בטיקטוק או בכל מקום אחר. מומלץ לחפש תגובות לפוסטים שהוא כתב ולראות אם יש עליו המלצות חמות או לחיליופין המלצות לא טובות וביקורות שיש בהם להדליק נורה אדומה.
  6. עלויות – מומחה לגישור גירושין בעל ניסיון בהליכי הגישור לרוב יעלה יותר ממגשר חסר ניסיון ובצדק. יחד עם זאת חשוב לזכור שהזול עולה ביוקר וממילא הליך הגישור זול בהרבה מהליך משפטי. 


מומחה לגישור גירושין

אם אתם מעוניינים לפתור את סכסוך הגירושין אליו נקלעתם בהליך חלופי של גישור אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר, לשמוע על הניסיון שלי בתחום ולקבל מידע על הליך גישור הגירושין. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *