הליך גישור גירושין הוא הליך חלופי ליישוב סכסוך הגירושין, במסגרתו יושבים בני הזוג עם מגשר מומחה לגישור גירושין למספר ישיבות גישור שמטרתן להתגרש בהסכמה, ברוגע ובנחת, ללא הליך משפטי כאשר בסופו של הליך הגישור המגשר יערוך לבני הזוג את הסכם הגירושין וידאג להגיש אותו לאישור הערכאה המשפטית המוסמכת. המגשר המוסמך מוטי הופריכטר הוא מומחה להליכי גישור גירושין, בעל שם, ניסיון וידע בתחום גישור הגירושין ואני מזמין אתכם לצאת איתי למסע במסגרתו אראה לכם שגם להתגרש – אפשר אחרת.

מומחה לגישור גירושין

מהו הליך גישור גירושין

החוק קובע כי בטרם יוכלו בני זוג לעבור הליך של גישור גירושין, הם צריכים להגיש לבית הדין הרבני או לבית המשפט לענייני משפחה בקשה ליישוב סכסוך ולאחריה לקיים 4 פגישות עם גורמי מקצוע שונים ובסופם להחליט האם ברצונם להתגרש בהליך חלופי של גישור או באמצעות ערכאות משפטיות.  

מוטי הופריכטר – מומחה לגישור גירושין

אז אם החלטתם להתגרש באמצעות מגשר גירושין מוסמך מומלץ לעשות זאת באמצעות מגשר שהוא מומחה לגישור גירושין. אז מה ההבדל בין מגשר גירושין לבין מומחה בתחום? ניסיון ומקצועיות. הניסיון של המגשר, מספר הליכי גישור הגירושין שהוא ניהל והמקצועיות שלו בתחום, כתחום עיסוקו המרכזי הם שהופכים את המגשר למומחה לגישור גירושין. ופה אני נכנס לתמונה, נעים להכיר, קוראים לי מוטי הופריכטר ואני מומחה להליכי גישור גירושין. משפטן בהשכלתי ועוסק בתחום שנים ארוכות. יש לי את הידע, הכלים והמקצועיות לנהל עבורכם את הליך הגישור, לעזור לכם לצמצם את כל המחלוקות שיש ביניכם ולעזור לכם להגיע להסכם גירושין.

עריכת הסכם גירושין על ידי מומחה לגישור גירושין

הסכם גירושין הוא בעצם ההסכם שמסיים את הליך גישור הגירושין. במסגרת ההסכם בני הזוג מעלים על הכתב את כל הנושאים המהותיים שצריכים לקבל ביטוי במסגרת ההיפרדות ביניהם, כדוגמת סוג המשמורת, הסדרי שהות וראיה, מזונות אישה וילדים, מדור, איזון משאבים וחלוקת רכוש וכל ההיבטים הנוספים שיכולים להיות כרוכים בחיים בנפרד ביום שלאחר הגירושין כדוגמת הגעה להסכמות בדבר אופן גידול הילדים, בדבר חינוך הילדים, העשרה ופנאי ונושאים נוספים כדוגמת נסיעות וחופשות, יציאה מן הארץ ועוד. כמומחה בגישור גירושין וכמשפטן יש לי ניסיון בעריכת הסכמי גירושין מקצועיים, בניסוח ההסכמים בצורה מיטבית, לרבות התייחסות לכל ההיבטים המשפטיים שצריכים להיות חלק מהסכם הגירושין. בסופו של ההליך ולאחר שתחתמו על ההסכם, אוסיף חתימת קיום מטעמי ואדאג להגשת ההסכם עבורכם לערכאה השיפוטית המוסמכת.

מומחה לגישור גירושין

אם הגעתם לנקודת האל חזור ואתם מעוניינים לנסות ולהתגרש בעזרת מומחה לגישור גירושין אשמח לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולקבל פרטים נוספים על הליך הגישור, כיצד הוא מתנהל, מה אורכו, במה הוא כרוך ואשמח להסביר לכם על היתרונות שבגירושין באמצעות גישור ולא באמצעות הליך משפטי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *