מתוך ניסיון אני יכול לומר שגירושין בצורה נכונה הם גירושין עם מינימום פגיעה בבני הזוג ובילדים והשגת התוצאה המרבית, במינימום זמן והוצאות כספיות. אז איך עושים זאת? באמצעות הליך של גישור גירושין, במסגרתו בני הזוג מתגרשים בהליך של גישור, בהסכמה וסופו בחתימת בני הזוג על הסכם גירושין המוגש לאישור בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני. 

איך מתגרשים נכון

הדרכים להתגרש

ישנם שני מסלולים עיקריים שהליך הגירושין ילך בו:

מהו ההליך הנכון יותר עבורי

ברור שלא ניתן לקבוע באופן גורף כי דווקא הליך אחד נכון יותר מהליך אחר ולעיתים מדובר ברצונות סובייקטיביים של בני הזוג המתגרשים, אך ניתן לומר שככלל, מרבית בני האדם יעדיפו לסיים את הנושא כמה שיותר מהר, במינימום עלויות, מינימום פגיעה בילדים ותוך השגת התוצאה המקסימאלית עבור כל אחד מבני הזוג. לכן, נכון לומר שלהתגרש באמצעות הליך גישור יהיה נכון יותר למרבית האנשים. הליך הגישור מהיר יותר, פשוט יותר, קצר יותר וזול יותר, הוא מוריד את גובה הלהבות בין הצדדים ומצמצם את הפער התהומי שלעיתים פעור בין הצדדים וסופו זהה לסופם של גירושין באמצעות ערכאות משפטיות. 

אז איך מתגרשים נכון?

באמצעות גישור גירושין בפני מגשר מוסמך, בעל ידע וניסיון. בסופו של ההליך אערוך עבורכם את הסכם הגישור ואדאג להגשתו לקבלת אישור בית המשפט או בית הדין הרבני בכדי שתוכלו לצעוד בבטחה לעבר חייכם החדשים בצורה חיובית ככל הניתן. אם אתם רוצים לקבל פרטים נוספים על הליך הגישור ועל הדרך להתגרש בצורה נכונה, אשמח לעמוד לרשותכם ואתם מוזמנים ליצור עימי קשר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *