אם אתם זקוקים להליך גישור גירושין ברחובות אתם מוזמנים לפנות אליי לקבלת פרטים נוספים בנוגע להליך הגישור ואשמח לספר לכם על היתרונות הרבים שיש בהליך גישור גירושין ברחובות, הנערך על ידי מגשר גירושין המומחה בהליכי גישור שסופם בעריכת הסכמי גירושין המוגשים לבית המשפט לאחר ניהול הליך גירושין ברוח טובה ומכבדת ומתוך הבנה כי הליך גישור הגירושין טוב ועדיף על פני ניהול הליך משפטי.

 גישור גירושין ברחובות

הליך גישור הגירושין

אם הגעתם לקצה מערכת הנישואין והחלטתם שהדבר הנכון עבורכם הוא להיפרד ולהתגרש אז אני כאן לספר לכם על היתרונות הרבים שיש בהליך גישור הגירושין על פני הליך משפטי. להבדיל מהליך משפטי ארוך וסיזיפי, הליך הגישור קצר יותר, מהיר יותר, לרוב זול יותר, מדובר במס׳ פגישות שלכם מול מגשר גירושין שבהם אנו יורדים לשורש המחלוקות שביניכם ובניסיון לגבש הסכמות כוללות ורחבות כיצד להתגרש באמצעות הסכמות על הנושאים המצויים במחלוקת. במסגרת הליך הגישור אנו נדבר בצורה פתוחה ונגיע יחד לפתרון מוסכם על נושא חלוקת הרכוש ואיזון המשאבים בין בני הזוג המתגרשים, הסכמות בדבר הסדרי ראיה של הילדים, מזונות ילדים, מזונות אישה ומדור ועוד.

כללי אצבע לבחירת מגשר גירושין 

כאשר אתם בוחרים את מגשר הגירושין שיגשר ביניכם חשוב לשים לב לכמה כללי אצבע. חשוב שהמגשר יהיה בעל ניסיון בהליכי גישור גירושין, יהיה מישהו שעבר כבר כמה וכמה הליכי גישור שהסתיימו בהסכם גירושין שנערכו על ידו והוגשו לאישור בית המשפט, חשוב שהמגשר יהיה בעל תעודת מגשר מוסמך, חשוב שיהיה אדם שתהיה לכם כימיה איתו ושתרגישו פתוחים איתו. בנוסף חשוב שהמגשר יהיה בעל השכלה משפטית שכן הליך הגישור הוא בעל זיקה ישירה להליך משפטי שהרי סופו בהסכם גירושין המוגש לאישור בית המשפט.

מדוע לפנות לגישור גירושין ולא לבית המשפט

יש סיבות רבות מדוע הליך גישור הגירושין מומלץ בהרבה על ההליך המשפטי בפרט כאשר ישנם ילדים המעורבים בתמונה. ההליך המשפטי לא פעם יכול להתנהל ברוח קרב ומתוך רצון להשיג הישגים במסגרת הליך הגירושין על פני בן הזוג השני כאשר לא פעם הילדים נקלעים לתוך ההליך ויש לכך השלכות הרות אסון כלפיהם, שיכולות להשפיע שנים רבות קדימה. בהליך הגישור זה הפוך. בני הזוג מגיעים להסכם גירושין באמצעות הידברות, בהליך גישור רגוע שלוקח מראש בחשבון שאין מקום לכוחניות וריבים.

מגשר גירושין ברחובות

חשיבות נוספת ניתנת למקום מושבו של המגשר וליכולת שלו לגשר ביניכם במקום שנוח לכם. לכן אם אתם מחפשים מגשר גירושין מומלץ ברחובות הגעתם למקום הנכון. הליכי הגישור שאני עורך נערכים ברחובות באופן שוטף ואין תחליף לנוחות וזמינות ובטח שאין שום סיבה שתנהלו את הליך הגישור במקום שאינו נוח לכם, רחוק מביתכם, כאשר אתם יכולים להתגשר בפני מגשר מוסמך ומנוסה ברחובות.

אם אתם זקוקים למגשר גירושין מומלץ ברחובות אשמח להעניק לכם פרטים נוספים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *