אתם נמצאים בשבר במערכת היחסים ומפחדים מהליך גירושין קשה שעלול לפגוע בילדים? אתם מצויים בהליך פרידה ופוחדים שהילדים שלכם ייפגעו מכך ? אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהליך של גישור גירושין ולהתגרש בצורה מכבדת עם פגיעה מינימאלית בילדים.

הליך גישור זו הדרך האולטימטיבית להתגרש בהסכמה, מבלי לפגוע בילדים, כאשר התוצאה אף תהא טובה יותר מגירושין באמצעות הליך משפטי בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה.

איך להתגרש בלי לפגוע בילדים

כיצד ילדים עלולים להיפגע עקב הליך גירושין?

ישנם מס׳ אפשרויות שבהם ילדים עלולים להיפגע עקב רצון ההורים להתגרש. לעיתים, הורים המעוניינים להתגרש כשישנם ילדים שעלולים להיפגע מכך נוטים לדחות את רצונם ואף להישאר שנים ארוכות עם בן הזוג ולו מהפחד מפגיעה אפשרית בילדים עקב הגירושין. 

כתוצאה מכך נוצר תא משפחתי מרוחק ומנוכר, עם הורים שמקיימים מערכת נישואים לא יציבה אשר עלולה להיות בעלת השלכות עתידיות כלפי הילדים, לא פחות מהליך הגירושין עצמו. מקרה שכיח נוסף הוא הליך גירושין באמצעות תביעה המוגש לבית הדין הרבני או לבית המשפט לענייני משפחה אשר פעמים רבות מדרדר להליך משפטי קשה וכואב, שבו כל אחד מההורים מנסה להתעלות ולצבור הישגים על פני ההורה האחר ולעיתים אף עושה זאת באמצעות הילדים או על חשבונם, כאשר ניהול הליך שכזה עלול להיות הרסני כלפי הילדים, במיוחד אם מדובר בילדים קטנים אשר ביום בהיר אחד כל העולם שהכירו נחרב.

לעבור את הגירושין מבלי שזה יפגע בילדים

אז אם אתם מעוניינים להתגרש מבלי לפגוע בילדים כדאי שתכירו את האפשרות להתגרש בהסכמה באמצעות הליך של גישור גירושין, שנעשה מול מגשר מוסמך, בעל ניסיון רב בעריכת הסכמי גירושין. ראשית כאשר מתגרשים באופן כזה, באמצעות שיח, באמצעות הבנה והסכמה, הרי שגובה הלהבות יורד, הכעס והרצון לפגוע אחד בשני הולך ופוחת ויש לכך השלכות משמעותיות כלפי הילדים החיים בבית אשר לא צריכים למצוא את עצמם ״באמצע״. 

באמצעות הליך הגישור אנחנו נלווה אתכם ונסביר לכם בדבר המשמעויות הכרוכות בניהול הליך הגירושין אל מול הילדים, נסביר לכם את החשיבות ביצירת חזית אחידה של שני ההורים מול הילדים גם בתוך הליך הגירושין המורכב והצורך ליצור לילדים תחושת ביטחון ורוגע שאומנם החיים הולכים להשתנות אך השינוי לא יהיה כל כך נורא ואולי אף יצמיח דברים חיוביים. 

במסגרת הליך הגישור תקבלו מאיתנו הדרכה והסברים לכל אורך ההליך ונענה לשאלות הרבות המציפות אתכם בימים סוערים אלו ומתוך הבנה שניתן להתגרש בצורה חברית ובפגיעה מינימאלית בילדים.

הליך גישור גירושין

אם יש לכם ילדים בבית ואתם חוששים מגירושין שעלולים לפגוע בילדים אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ונשמח לשוחח איתכם, להסביר לכם על היתרונות בגירושין באמצעות הליך גישור על פני ניהול הליך משפטי ולהפיג את החשש המקנן בכם. 

 

קראו גם את הכתבה שלנו על: איך מגרשים בהסכמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *